Elektronické aplikace VŠPJ

Výběr jazyka

Ubytování

Kolej Brtnická

  • provozní doba vrátnice 19:00 - 6:00 hod.
  • kapacita: 116 lůžek

Vybavení pokojů je standardní (2, 3, 4 a 5 lůžkové pokoje). Sociální zařízení je společné na chodbách. Na každém patře je k dispozici kuchyňka vybavená vařičem, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Lednice jsou na chodbách. Na koleji je k dispozici automatická pračka. Studenti mohou využívat televizní místnost a bezdrátové připojení k internetu. Provoz kolejí je nepřetržitý, včetně sobot a nedělí. Na koleji platí Kolejní řád.

Více informací o ubytování na kolejích naleznete zde

Podávání žádostí

Studenti 1. ročníků podávají žádost o ubytování na koleji elektronicky jako součást přihlášky k zápisu ke studiu. Posuzování žádostí o ubytování se řídí vnitřním předpisem Kritéria, pravidla, postup a termíny pro ubytování na koleji VŠPJ, který je vydávaný pro příslušný akademický rok. Kritéria jsou zveřejňována pro nadcházející akademický rok na webu školy v dubnu.

VŠPJ spravuje také ubytovnu v blízkosti školy. Jedná se o 10 dvojlůžkových pokojů, které slouží k ubytování akademických pracovníků a návštěv.

Studenti nacházejí ubytování v soukromí, většinou v bytech sdílených s dalšími studenty.

Cena standardního ubytování, ať už na kolejích VŠPJ nebo v soukromí, se pohybuje mezi 2500 a 3500 Kč za osobu (ubytování v dvoulůžkovém pokoji, sdílené příslušenství).